2002 yılında, Özel Ayhan Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursunu kurmak üzere yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına, değer yaratmak, doğrulu, dürüstlük, yasalara uygunluk, teknolojiyi kullanmak, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve toplumda bilinçli sürücüler kitlesi oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.

Türkiye şartlarında aynı sektörde yaklaşık 15 yıla yakın hizmet vermek büyük özveri ve çaba gerektiren bir husustur. Bizleri daha iyisini yapmaya gayretlendirende sizlerin destekleri olmuştur.

Bugün geriye dönüp baktığımızda memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inançla yolumuzda ilerlemekteyiz.

Çok net ve iyi tanımlanmış vizyonumuz bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir yol oynamaktadır.

Bireylerin Eğitimi Toplumun Eğitimidir. Bu düşünceyle nezih bir ortamda tecrübeli öğretmenlerimizle, son model araçlarımızla direksiyon dersleri vermekteyiz.

Kendinizi ve ailenizi seviyorsanız eğitimden taviz vermeyen kurumları tercih ediniz.

 

HALUK AYHAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI